m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
Image Alt

Lujo Bodrum

Kendinizi sanat ve eğlence dolu yemyeşil bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmak için hazırlayın!

Minimal mimari tarzı, doğal renkleri ve muhteşem Ege manzarasıyla Lujo Bodrum, konfor ve lüksü, hassas bir denge ve bir şaheserin sunabileceğinden daha sanatsal bir özenle harmanlıyor.

Lujo  “sanat” anlayışını bir adım öteye taşıyarak tatilinizi de bir sanata çevirmek istemiş. Örneğin restoranların hiçbirinde açık büfe yok. Şefler tüm siparişlerinizi size özel hazırlıyor. Siz sadece birbirinden güzel ve özel restoranların hangisinde yemek istediğinizi seçiyorsunuz. Karar vermeniz yeterli. Ayağınıza gelen plaj partilerinden huzur bulacağınız Sensum SPA’ya, doğa içindeki yoga seanslarından hareketli su sporlarına, çevre gezilerinden adalara helikopter turlarına kadar ne isterseniz Lujo’da mümkün. Tamamen size özel, tamamen keyfe ve sanata odaklanacağınız bir tatil deneyimi için doğru yerdesiniz.

2018 yılında açılan Lujo Bodrum Güvercinlik bölgesinde bulunmakta ve  ultra her şey dahil konseptiyle hizmet vermektedir.

Lujo Bodrum denize sıfır konumuyla dikkat çekmekte ve  1 km uzunluğundaki sahilde konseptlere göre farklılaştırılmış ayrı kum plajları ve tesisin kendine ait özel tasarımlı bir iskelesi bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla Detay Bilgi ve Programlarımız ile İlgili Lütfen Bize Ulaşınız

AYF TUR
mail : info@ayftur.com.tr
web : www.ayftur.com.tr
telefon : +90 216 360 06 86
telefon : +90 322 453 82 82
whatsapp : +90 533  486 51 00